Warning: getimagesize(/home/profit1903/ftp/wp-content/uploads/2017/04/logo_profit_biale_tlo.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: No such file or directory in /home/profit1903/ftp/profitubezpieczenia/wp-content/themes/stockholm/title.php on line 78

PROFIT Sp. z o.o.

Kontakt z agencją Profit w Łodzi – ubezpieczenia

Agencja Profit to założona w Łodzi firma, której specjalnością są różnorodne ubezpieczenia dla osób prywatnych, firm i instytucji. Współpracujemy z najlepszymi towarzystwami ubezpieczeniowymi w Polsce, by dostarczać naszym klientom polisy skrojone na miarę, a sieć naszych agentów obejmuje już cały kraj.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z jedną z naszych agencji, jeśli interesuje Państwa dowolny typ ubezpieczeń. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta oraz kompleksową obsługę. Zapraszamy również do zadawania pytań poprzez poniższy formularz kontaktowy.

Śródmieście

Biuro Obsługi Klienta Indywidualnego i Korporacyjnego

Ul. Al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 7

90-368 Łódź

Biuro Czynne od

Poniedziałku do Piątku

godz: 8:00 – 18:00

Biuro:

Tel. 42 637 19 00

Fax 42 637 19 00

Kom. 502 501 049

504 185 017

biuro@profit-ubezpieczenia.pl

 

Doradcy Ubezpieczeniowi

Paulina Krawczyk, Małgorzata Lipińska biuro@profit-ubezpieczenia.pl

Grzegorz i Piotr Osiński osinscy@profit-ubezpieczenia.pl

Kom. 502 501 049

Tel. 42 637 19 00 wew. 16,17,18

Obsługa Agentów -Rozliczenia:

Justyna Redzynia - justyna.redzynia@profit-ubezpieczenia.pl

Joanna Fret – joanna.fret@profit-ubezpieczenia.pl

Ewa Beta – ewa.beta@profit-ubezpieczenia.pl

Kom. 504 123 839

Tel. 42 637 19 00 wew. 12,13, 14

Rekrutacja:

Michał Redzynia

biuro@profit-ubezpieczenia.pl

Kom. 504185017

Tel. 42 6377367 wew. 15

Rejestracja Agentów:

Ola Frankowska

ola.frankowska@profit-ubezpieczenia.pl

Kom. 785 585 242

Tel. 42 636 00 41

PROFIT Sp. z o.o.

Górna – „Chojny”

ul. Kurczaki 50
Łódź – Górna „Chojny”

Agent Bogumiła Kot
Kom. 608 804 986
Tel. 42 646 29 35

Fax 42 646 29 35

e-mail: chojny@profit-ubezpieczenia.pl

PROFIT Sp. z o.o.

Bałuty

Wojska Polskiego 55/61
Łódź-Bałuty

Agent Krystyna Szwarc
Kom. 506 026 625
Tel. 42 656 61 77

Fax 42 656 61 77

e-mail: baluty@profit-ubezpieczenia.pl

PROFIT Sp. z o.o.

POLESIE – „ZŁOTNO”

ul. Złotno 60/62
Łódź – Polesie

Agent Jarosław Wypych
Kom. 790 489 569
Tel. 42 611 15 45

Fax 42 611 15 45

e-mail: polesie@profit-ubezpieczenia.pl

Dojście do firmy Profit

NAPISZ DO NAS