Agencja Profit – Doradztwo ubezpieczeniowe dla firm | Łódź
21452
page-template-default,page,page-id-21452,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-1.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.4,vc_responsive

PROFIT Sp. z o.o.

Śródmieście

Ul. Al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 7
90-368 Łódź
Biuro Czynne od
Poniedziałku do Piątku
godz: 8:00 – 18:00
Biuro:
Tel. 42 637 19 00

Fax 42 637 19 00
Kom. 504 123 839
biuro@profit-ubezpieczenia.pl

Doradcy Ubezpieczeniowi:
Paulina Krawczyk –
paulina.krawczyk@profit-ubezpieczenia.pl
Małgorzata Lipińska –
malgorzata.lipinska@profit-ubezpieczenia.pl
Grzegorz Osiński-
grzegorz.osinski@profit-ubezpieczenia.pl
Piotr Osiński –
piotr.osinski@profit-ubezpieczenia.pl
Kom. 502 501 049
Tel. 42 637 19 00 wew. 16,17,18


Urszula Fimiak – urszula.fimiak@profit-ubezpieczenia.pl
Kom. 601 307 155

Obługa Agentów -Rozliczenia:
Ewa Beta – ewa.beta@profit-ubezpieczenia.pl
Justyna Redzynia –
justyna.redzynia@profit-ubezpieczenia.pl
Joanna Fret –
joanna.fret@profit-ubezpieczenia.pl
Kom. 504 123 839
Tel. 42 637 19 00 wew. 12,13, 14

Rekrutacja:
Michał Redzynia

biuro@profit-ubezpieczenia.pl
Kom. 504185017
Tel. 42 6377367 wew. 15

Rejestracja Agentów:
Ola Frankowska

ola.frankowska@profit-ubezpieczenia.pl
Kom. 785 585 242
Tel. 42 636 00 41

PROFIT Sp. z o.o.

Górna – „Chojny”

ul. Kurczaki 50
Łódź – Górna „Chojny”

Agent Bogumiła Kot
Kom. 608 804 986
Tel. 42 646 29 35

Fax 42 646 29 35

e-mail: chojny@profit-ubezpieczenia.pl

PROFIT Sp. z o.o.

Bałuty

Wojska Polskiego 55/61
Łódź-Bałuty

Agent Krystyna Szwarc
Kom. 506 026 625
Tel. 42 656 61 77

Fax 42 656 61 77

e-mail: baluty@profit-ubezpieczenia.pl

PROFIT Sp. z o.o.

POLESIE – „ZŁOTNO”

ul. Złotno 60/62
Łódź – Polesie

Agent Jarosław Wypych
Kom. 790 489 569
Tel. 42 611 15 45

Fax 42 611 15 45

e-mail: polesie@profit-ubezpieczenia.pl

NAPISZ DO NAS

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości