PROFIT Sp. z o.o.
Finanse i Ubezpieczenia

Agencja ubezpieczeniowa Profit została stworzona w 2000 roku w Łodzi. Jej założyciele z sektorem ubezpieczeń związani są od 1990 roku, co pozwoliło na dynamiczny rozwój spółki oraz opracowanie bogatej oferty ubezpieczeń  i współpracę z największymi towarzystwami.

Multiagencja specjalizuje się w szerokim zakresie ubezpieczeń. Najlepszym potwierdzeniem wysokiej jakości usług firmy są coroczne nagrody przyznawane nam przez wiodące towarzystwa ubezpieczeń działające na terenie Polski. Klientom oferujemy szeroki wybór zakładów ubezpieczeniowych oraz wiele rodzajów polis – od ubezpieczeń na życie poprzez ubezpieczenia mieszkaniowe aż po turystyczne.  Nasza praca opiera się na indywidualnym podejściu do kontrahentów i dopasowywaniu najlepszych dla nich rozwiązań.

Nasza agencja ubezpieczeniowa bardzo dobrze rozumie ciężką prace agenta ubezpieczeniowego, dlatego współpracownikom oferujemy atrakcyjne profity.

W roku 2012 Profit wraz z udziałem zaprzyjaźnionej Grupy RBG rozwinęła działalność na całą Polskę. Obecnie współpracuje z nami 600 agentów, a zespół stale się rozwija.

Profit dzięki innowacyjności oraz wykwalifikowanemu zespołowi jest wyznacznikiem ubezpieczeniowym dla wielu podobnych struktur sprzedaży, a menadżerowie obsługujący naszych agentów są najlepiej przeszklonymi doradcami. Dbając o swoje bezpieczeństwo, postaw na rzetelnego partnera!