Warning: getimagesize(/home/profit1903/ftp/wp-content/uploads/2017/04/logo_profit_biale_tlo.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: No such file or directory in /home/profit1903/ftp/profitubezpieczenia/wp-content/themes/stockholm/title.php on line 78

 

logo_profit_biale_tlo

 

 

Agencja ubezpieczeniowa Profit została stworzona w 2000 roku w Łodzi. Jej założyciele z sektorem ubezpieczeń związani są od 1990 roku, co pozwoliło na dynamiczny rozwój spółki oraz opracowanie bogatej oferty i współpracę z największymi towarzystwami.

Ubezpieczenia dla każdego – multiagencja Profit

Multiagencja specjalizuje się w szerokim zakresie ubezpieczeń.
Najlepszym potwierdzeniem wysokiej jakości usług firmy są coroczne nagrody przyznawane nam przez wiodące towarzystwa ubezpieczeniowe działające na terenie Polski. Klientom oferujemy szeroki wybór polis o parametrach dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb – od ubezpieczeń na życie , poprzez polisy mieszkaniowe, aż po turystyczne.  Nasza praca opiera się na indywidualnym podejściu do kontrahentów i dopasowywaniu najlepszych dla nich rozwiązań.

Rozbudowana sieć agentów

Nasza agencja ubezpieczeniowa bardzo dobrze rozumie ciężką pracę agenta ubezpieczeniowego, dlatego współpracownikom oferujemy atrakcyjne profity.

W roku 2012 Profit wraz z udziałem zaprzyjaźnionej Grupy RBG rozwinęła działalność na całą Polskę. Obecnie współpracuje z nami 600 agentów, a zespół stale się rozwija.

Agencja ubezpieczeniowa Profit, dzięki innowacyjności oraz wykwalifikowanemu zespołowi, jest wyznacznikiem ubezpieczeniowym dla wielu podobnych struktur sprzedaży, a menadżerowie obsługujący naszych agentów są najlepiej przeszklonymi doradcami. Jako rzetelny partner pomożemy Państwu zadbać o Wasze bezpieczeństwo!