Warning: getimagesize(/home/profit1903/ftp/wp-content/uploads/2017/04/logo_profit_biale_tlo.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: No such file or directory in /home/profit1903/ftp/profitubezpieczenia/wp-content/themes/stockholm/title.php on line 78

Allianz

Menager
Agnieszka Hachel, tel: 508 740 552 e-mail:
agnieszka.hachel@allianz.pl
Infolinia Allianz: 22 567 12 05
Infolinia techniczna Allianz: 22 567 43 00

AXA Ubezpieczenia

Infolinia AXA: 22 589 95 95

BTA

Menager
Marzena St
ępkowska, tel. 602 853 251 e-mail: btaolsztyn@interia.pl

Compensa

Menager
Anna Nowak tel. 519 065 535 e-mail:
anna.nowak@compensa.pl

Generali

Menager
Magdalena Szczepanik, tel: 797 604 461 e-mail: magdalena.szczepanik@generali.com

Infolinia dla Agenta: 22 543 08 00

Gothaer

Menager
Łukasz Ma
ćkowiak, tel: 509 000 926 e-mail: lukasz.mackowiak@gothaer.pl
Koordynator Ubezpiecze
ń Korporacyjnych
Rafał Turski, tel. 509 000 869, e-mail: rafal.turski@gothaer.pl
Infolinia dla Agenta: 22 469 67 67

Hestia

Dedykowany Obszar Wsparcia Agenta
bie
żąca obsługa polis,  system i produkty
tel: 58 558 71 19
Przed poł
ączeniem Agent musi podać numer Agencji: 027982 i zatwierdzić krzyżykiem: # .
e-mail: mkowa@ergohestia.pl

 

InterRisk

Menager
Joanna Sibilska, tel: 666 327 453 e-mail: joanna.sibilska@interrisk.pl
Infolinia dla Agenta: 22 212 20 12

Link4

Infolinia dla Agenta: 22 444 44 80

Proama

Menadżer
Magdalena Szczepanik, tel: 797 604 461 e-mail: magdalena.szczepanik@generali.com
Informacja o produkcie SME (ubezpieczenia małych i
średnich przedsiębiorstw): 814 607 208
infolinia dla Agenta: 814 814 814

PZU

Menadżer
Sebastian Wojciechowski, tel: 607 990 389, e-mail: sewojciechowski@pzu.pl
Specjalista (pierwszy kontakt):
Monika Kawecka, tel: 666 889 268, e-mail: mokawecka@pzu.pl

Ubezpieczenia Korporacyjne

Anna Bonisławska tel. 666 889 309 e-mail: abonislawska@pzu.pl

Ubezpieczenia Majątkowe

Paulina Kamińska tel: 42 308 26 90 e-mail: pkaminska@pzu.pl
Infolinia dla Agentów: 801 102 108

TUZ

Menadżer
Monika Augusiak, tel: 693 640 447 e-mail: monika.augusiak@tuz.pl
Infolinia dla Agenta: 22 327 60 60

UNIQA

Menager
Anna Wyganowska-Krzynówek 604 584 984 e-mail  anna.wyganowska-krzynowek@uniqa.pl
Izabela Makowska, tel: 604 173 689 e-mail: izabela.makowska@uniqa.pl
Infolinia dla Agenta: 42 66 66 566
Cws 42 66 66 580

Warta

Menager

Majątek:

Anna Mrozowska, tel: 604 229 844 e-mail: anna.mrozowska@warta.pl

Życie:

Maria Zaborowska,  tel: 603 333 062 e-mail: maria.zaborowska@warta.pl

Negocjator ubezpieczeń flotowych
Marcin Rosiak, tel: 42 293 13 00 kom: 500 118 761 e-mail: marcin.rosiak@warta.pl
Infolinia dla Agenta: 81 452 12 12